Türkiye’nin Yeni Elektronik Parası Paykasa

Türkiye’nin Yeni Elektronik Parası Paykasa

Paykasa Nedir?

Ön ödeme ile kişilerin sahip olabileceği bir kart olan Paykasa bir kredi kartıdır. Diğer kredi kartlarına göre farkı önceden ödemesinin yapılmasıdır. 16 haneli pin kodundan oluşan Paykasa içerisinde Euro bakiyesi bulunan sanal bir karttır. Standart kart bakiyeleri 10, 20, 50, 100, 150 ve 250 tek kart bakiyesi olarak satışa sunulmaktadır. Tek kullanımlık ola Paykasa kartın bakiyesinin girilmesine gerek kalmadan yalnızca 16 hanelik tek kullanımlık kodu girilerek işlem yapılabilmektedir.

Paykasa Nerelerde ve Neden Tercih Ediliyor?

Günümüzde pek çok alışveriş sitesinde ve bahis sitelerinde ödeme yöntemi olarak kullanılmaktadır. Komisyon farkının az olması ve Euro para birimi baz alınarak verilmesi insanların karta olan ilgisini her geçen gün arttırmaktadır.

Paykasa sadece ödeme yapılan miktarı içerisinde barındırmaktadır, kişinin kart bilgileri çalınmış olsa dahi kesinlikle 3. Kişiler tarafından kullanılamamaktadır. Paykasa kart dünyanın her yerinde e- ticaret yapılan sitelerde, oyun sitelerinde, sanal alışveriş yapılan sitelerde ve eğlence sitelerinde kullanılmaktadır. Ön ödemeli bir sistem olduğu için kullanıcılara güvenli bir alışveriş imkanı sunmaktadır. Alışverişlerin hızlı, güvenilir ve basit yollarla yapılmasını sağlayan Paykasa kart ile kimlik bilgilerine, kredi kartı ve banka kartı bilgilerine ihtiyaç olmadan alışveriş olanağı sunmaktadır.

Paykasa Kart Kullanım Süresi Nedir?

Paykasa kartlarının 1 yıl kullanım süreleri bulunmaktadır. 3 defa hatalı girildiğinde kart bloke olmaktadır. Genelde bloke edilen kartlar aşırı deneme yapılan ve güvenlik işlemlerinde takılan kartlar bloke edilmektedir. Fakat kullanıcılar bu tarz durumlarla çok nadir olarak karşılaşmaktadırlar.

 

Türkiye’nin Yeni Elektronik Parası Paykasa yazısı ilk önce Paykasa – Hızlı Paykasa , Paykasa Satın Al üzerinde ortaya çıktı.

Türkiye’nin Yeni Elektronik Parası Paykasa” konusunu okuduğunuz için teşekkür ederiz..

Bir önceki yazımız olan 100 Euro Paykasa başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

Şu ana kadar 1 yorum

aykut Yayın tarihi8:55 am - Oca 18, 2019

paykasa hızlı bir şekilde türkiye pazarınıda almış görünüyor:)

Paykwik alımlarınızı sitemizden güvenilir ve hızlı bir şekilde yapın. Güncel fiyat garantisi ile güvenilir paykwik al. Türkiyenin resmi paykwik bayisi.