Paykwik Nedir

Paykwik

Türkiye’de ve Avrupa’da yaygın olarak kullanılan bir öteki ön ödemeli sanal kart paykwik paykasadan sonrasında gelen ve paykasaya en oldukca benzeyen karttır. Paykwik yardımıyla bir oldukca oyun sitesinde ve oyun içi ödemelerde kredi kartı bilgilerinizi kullanmanıza gerek kalmadan süratli ve güvenli bir halde ödemelerinizi yapabilirsiniz. Internasyonal ödemelerde bankasını kullanmak yerine bir oldukca kullanıcı ön ödemeli ve sanal kartları tercih etmektedir. Bu ihtiyaçtan dolayı paykwik bu açığı kapatmak amacıyla üretilmiş yüksek güvenlikli harf ve rakamlardan oluşan kod numaraları yardımıyla ödeme işlemlerinizi yapmanıza olanak tanıyor.

Paykwik Nereden Satın Alınır ?

Paykwik satın alırken resmi bayiler tercih edilmelidir, güvenli paykwik ve paykasa satışı için canlı desteğimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Paykwik satışları hafta içi ve hafta sonu saat 09:00-24:00 arası kesintisiz olarak yapılmaktadır. Paykwik bununla birlikte bozdurabilir ve nakite çevirebileceğiniz bir ön ödemeli karttır. Paykwik almak için banka havalesi yada eft ile işlemlerinizi tamamlayabiliyorsunuz.

Paykwik tutarları euro kuruna bağlı olmakla beraber fiyatlar uygun komisyon oranları ile sunulmaktadır. Paykwik tercih sebeplerinden bir tanesi de budur. Paykwik tutarları ve ucuz paykwik satın almak için derhal iletişime geçebilirsiniz. Paykwik son aşama güvenli ve tercih edilen bir kart olmakla beraber yaygın olmasından dolayı bir oldukca noktada kullanılabiliyor. Paykwik almak için whatsapp hattı üstünden , sitedeki canlı destek ve skype adresinden iletişime geçiliyor. İşlem süresi averaj 4 5 dakika kadar sürmekle birlikte paykwik kodunuzu teslim alıp ödemelerinizi saniyeler içinde yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Paykasa Alırkеn Nelere Dikkat Etmeleyiz? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

Paykwik alımlarınızı sitemizden güvenilir ve hızlı bir şekilde yapın. Güncel fiyat garantisi ile güvenilir paykwik al. Türkiyenin resmi paykwik bayisi.