Paykasa

Paykasa öyle özel bir sistemdir ki, gönderdiğiniz her tutar için size özel kart kodu basılmaktadır. Bugüne kadar kullandığınız çoğu ödeme metodundan daha kolay olan paykasa, ayrıca daha hızlı ve tüm dünyada geçerlidir. Satın almak istediğinizde, sitemizden ya da telefon numaramızdan ulaşarak sahip olabileceğiniz paykasa kartın, resmi bayisi olmamız, fiyatlarımıza da yansımaktadır. Uygun, güvenli ve hızlı hizmet anlayışımız ile sorunsuz alışveriş garantisi paykasa kart satışımızda önceliğimizdir.

Paykasa nasıl alınır ?

Paykasa almak için yapmanız gereken işlem aslında çok basittir. Sırasıyla açıklamak gerekirse:

  1. Sitemizden ya da telefon numaramızdan bize ulaşmanız
  2. Almak istediğiniz paykasa tutarını seçip, ödeme için havale göndermeniz
  3. Para gönderme işlemini tamamladıktan sonra bize haber vermeniz

Bu üç işlemi yaptıktan sonra paykasa kart kodunuz size mesaj olarak gönderilmektedir. Satın aldıktan sonra tam 1 sene boyunca kullanabildiğiniz paykasa kodunuzu, istediğiniz sitede gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Paykasa nasıl yatırılır ?

Size mesajla gelen paykasa kart kodunuzu yatırmak istediğiniz siteye girerek, paykasa ile para yatır yazan kısma yapıştırmanız gerekiyor. Önce kartınızın kaç euro olduğunu seçip, ardından 16 haneli kart kodunuzu yapıştırıyorsunuz. Örnek olarak paykasa kartınız 10€ ise, sitede kodunuzu yatırırken tutarı 10 olarak seçmeniz gerekiyor. Kodunuz site tarafından onaylandıktan sonra hesabınıza geçiyor ve istediğiniz işleminiz için paykasa kart ile satın almış oluyorsunuz. Günümüzün en moda ve en gelişmiş ödeme sistemi olan paykasa ile bu kadar kolay para yatırabiliyorsunuz.

Paykasa” konusunu okuduğunuz için teşekkür ederiz..

Bir önceki yazımız olan Sanal Kartlar Hakkında Bilinmeyenler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

Paykwik alımlarınızı sitemizden güvenilir ve hızlı bir şekilde yapın. Güncel fiyat garantisi ile güvenilir paykwik al. Türkiyenin resmi paykwik bayisi.