Paykasa WhatsApp Hattı

Paykasa WhatsApp Hattı

Paykasa WhatsApp Hattına Iyi mi Ulaşırım ?

Kıymetli müşterilerimiz sitemizin sol alt köşesinde bulunan WhatsApp simgesine tıklayarak direkt olarak programa yönlendirilir ve bizlere anında yazabilirsiniz. Hem de Paykasa WhatsApp telefon numaramız 05439127431 üstünden bizlere anında ulaşabilirsiniz. Paykasa alırken sizlere daha süratli ve kesintisiz hizmetler sunabilmek amacıyla günümüzün en oldukça tercih edilen anlık yazışma programı yardımıyla işlemleriniz oldukça daha kısa sürelerde tamamlanabiliyor. Paykasa satın almak için yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey bizlere ulaşmak.

 

  • Avantajlı paykasa fiyatlarımız yardımıyla en güncel kurdan paykasa satın almak için sizleri temsilcilerimiz ile görüşmeye bekliyoruz. Firmamız paykasa resmi bayisi olup en güncel kurdan paykasa bozum işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.
  • Paykasa sizlere güvenli ödemeler yapmanızı sağlar ve kart bilgileriniz asla istenmez.
  • Ödemelerinizi yaparken vermeniz ihtiyaç duyulan tek data size verilen paykasa kodunuzdur. Kodunuzu 3. şahıslar ile asla paylaşmayınız
  • Paykasa alırken firmamıza vereceğin telefon bilgileriniz asla 3. şahıslar ile paylaşılmaz gizlidir.
  • İşlemlerinizi en kısa sürede tamamlamak isterseniz paykasa whatsapp hattımızı kullanmanızı tavsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan Paykasa Güvenli Ödeme Yöntemi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

Paykwik alımlarınızı sitemizden güvenilir ve hızlı bir şekilde yapın. Güncel fiyat garantisi ile güvenilir paykwik al. Türkiyenin resmi paykwik bayisi.