Paykasa Satın Al Finansbank

Paykasa Satın Al Finansbank

Türkiye’nin resmi sitesi “”https://paykasakartalsat.com” tarafınca bankalarla birebir antak kalma sürecindeyiz , şuan için sizlere yalnız şuan için çalıştığımızın banka listesini listelemek istiyoruz , unutmayınızki ”Epay” devamlı bu mevzuda kendini geliştiriyor.

Epay Paykasa şirketi olarak devamlı tüm bankalar ile bağlantı içindeyiz şuan için sizlere hangi bankalar ile çalışıyoruz listesini aşağida belirtmek istiyoruz.

Degerli musterimiz , Elektronik kart alimlarin’da Finansbankhesap numaranizi kullanmayiniz , Paykasa ve benzeri kart alisverislerine izin vermemektedir. Öteki paykasa sitelerinden alışveriş yapma mevzusunda lütfen dikkatli olunuz Dolandırıcı firmalar ciddi boyutlara ulaşmış durumdadır . Guvenliginiz bizim icin onemlidir. Isterseniz bankaların mesai saatleri içinde öteki hesaplarımıza Havale yada EFT işlemi gerçekleştirebilir yada ATM’lerden 7/24 Kartsız işlem sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Güvenilir Paykasa Siteleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

Paykwik alımlarınızı sitemizden güvenilir ve hızlı bir şekilde yapın. Güncel fiyat garantisi ile güvenilir paykwik al. Türkiyenin resmi paykwik bayisi.