Paykasa pin

Adı ne kadar paykasa pin olarak geçsede aslen paykasa ödeme yapmak için aldığınız 16 haneli bir kod kombinasyonudur, paykasa pin demenizde de bir sakınca yoktur, istediğiniz şekilde adlandırabilirsiniz. Benim size aktarmak istediğim şey, aslen iyi mi adlandırdığınızdan ziyade ne kadar kolay bir ödeme seçeneği olduğudur. Sistemi, ödeme yapmış olup istediğiniz tutarda paykasa temin ederek kullanabildiğiniz, tek kullanımlık olduğundan, kullandıktan sonrasında tekrardan paykasa pin alarak, gene ödeme yapabildiğiniz bir tekrara dayanmaktadır.

En kolay aklınızda duracak örnek ise eski telefon kartlarına benzerliğidir. Belli bir tutarda paykasa pin alıp, telefon klübelerinde kullandığınız benzer biçimde, web sitesinde kullanıp, tükenince tekrardan konuşmak şu demek oluyor ki kullanmak için satın aldığınız ödeme yöntemidir. Bu şekilde düşündüğünüzde günlük hayatımızda oldukca örneği olan, alıştığımız kontör sistemlerine benzemektedir. Paykasa pin denmesinin haricinde, paykasa kart, paykasa kodu, paykasa sanal kart, paykasa şifreleri olarak da anılmaktadır. Hepsinde yazan ortak nokta olan paykasa kart size ileti yöntemiyle gönderilmektedir.

Satın aldığınızda size herhangi elle tutulur bir kart gönderilmemektedir, alınan karttan ziyade size paykasa pin gönderilecekmiş benzer biçimde düşünebilirsiniz. Bu sebeple ödeme yaparken tıpkı size gelen onay mesajlarında olduğu benzer biçimde bir kod gelmektedir, yükleme yaparken o kodu paykasa ile yatırım yap ya da paykasa kod ile öde seçeneğini bulup yapıştırdığınızda, yüklediğiniz sitede işlem yapmanız için etken hale gelmektedir. İster site üstünde yüklediğiniz bakiyeden parça parça, isterseniz de alışveriş sayfasında tek çekim öder benzer biçimde tek parça kullanabilirsiniz. Paykasa kod dünya üstünde milyonlarca etken kullanıcısı olan, 50 bin site üstünde kullanabildiğiniz bir yelpazeye haizdir. Derhal alıp kullanmak, paykasa kod ile para yatırmaktan yararlanmak için canlı desteğimizden irtibata geçmeniz yeterlidir.

Bir önceki yazımız olan Paykwik Nedir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

Paykwik alımlarınızı sitemizden güvenilir ve hızlı bir şekilde yapın. Güncel fiyat garantisi ile güvenilir paykwik al. Türkiyenin resmi paykwik bayisi.