Paykasa Nasıl Alınır ?

Paykasa Nasıl Alınır ?

Paykasa satın almak için bilgiler;

Paykasa satışlarımızı web üstünden yapacağınız online ödemeler ile satın alabiliyorsunuz. Anlaşmalı bankalarımızdan yapacağınız Havale/EFT işlemleri ile oldukça süratli bir halde paykasa satın alabilirsiniz. Satın alan temsilcilerimize bağlanarak almak istediğiniz miktarı belirterek size uygun banka ödeme seçeneğini aldıktan sonrasında işleminizi derhal gerçekleştirebilirsiniz. Paykasa alırken sizden hususi bilgileriniz istenmez. Firmamız Türkiye Cumhuriyeti vergi yasalarına uygun şekilde vergilendirilmekte ve hesaplarımızın hepsi ticari hesaplardır. Avantajlı ve rakipsiz paykasa tutarları yardımıyla ön ödemeli kartınızı derhal teslim alabilirsiniz.

Paykasa iyi mi kullanılır ?

Paykasa kullanmak satın almak kadar kolay ve hızlıdır. Ödemenizi yapıktan sonrasında alan kişi temsilcimiz sizlere 16 haneden oluşan Paykasa kodunuzu verir. Almış olduğunuz Paykasa kodu ile ödeme yapmak istediğiniz siteye giderek ödeme şekilleri arasından Paykasa seçeneğini tercih ederek kodunuzu buraya yazabilirsiniz ve kart miktarınızı seçtikten sonrasında kodunuzu yatırabilirsiniz. Yaptığınız işlem sonucunda ödeme anında işleme alınır ve bekleme olmaksızın işleminiz anında tamamlanır. Paykasa süratli ve güvenli bir ödeme yöntemidir.

Hangi bankalar ile paykasa alabilirim ?

Paykasa almak için ilk olarak istediğiniz her bankadan ödeme gönderebilirsiniz. Bunun için EFT ödeme yöntemi ile hafta içi 17:00’a kadar süratli bir halde işlem yapabilirsiniz. Ek olarak havale işlemi yaparak paykasa satın alma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Şuan için Akbank – Teb – Finansbank – Ziraat – İşbank – Yapıkredi – Kuveyttürk ile ödemelerinizi anında bizlere ulaştırabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Paykasa Kullanım Alanları Hakkında Bilgiler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

Paykwik alımlarınızı sitemizden güvenilir ve hızlı bir şekilde yapın. Güncel fiyat garantisi ile güvenilir paykwik al. Türkiyenin resmi paykwik bayisi.