Paykasa Limitleri Nelerdir?

Paykasa Limitleri Nelerdir?

E-Ticaret sitelerinin gelişim göstermesi ödeme yöntemlerinin çeşitlenmesine yol açtı. Online ödeme türleri arasında en çok tercih edilenler listesine girmeyi başaran Paykasa nedir sorusuna basit anlamda cevap verilmesi gerekirse Euro limitli bir elektronik kart türü olarak tanımlamak doğru bir anlatım olacaktır. Ödemesini alışverişten önce gerçekleştirdiğiniz Paykasa ile güncel döviz kurunda yaşanan dalgalanmalar doğrultusunda farklı TL limitlerine sahip olabilirken alışveriş sırasında 16 haneli Paykasa PIN kodu harici herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamanız size karlı alışverişin yanında yüksek güvenli alışveriş ortamı sağlar. Tek kullanımlık olacak şekilde özel şifrelemeler kullanılarak üretilen PIN kodları kullanıldıkları andan sonra otomatik olarak kendini imha etmekte olup bu özellikleri ile çalınma riskini ortadan kaldırmaktadır.

Paykasa Ön Limitleri Size Çeşitlilik Sunar

Paykasa limitleri 10 Euro’dan başlayarak 1000 Euro’ya kadar çıkabilmektedir. Tek seferde birkaç tane Paykasa satın alarak birden çok PIN koduna sahip olabilir, yapacağınız alışverişlerde istediğiniz PIN kodunu kullanarak online alışveriş ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Güvenli alışveriş platformu olarak karşımıza çıkan Paykasa nedir sorusuna aynı zamanda her bütçeye hitap eden ön ödemeli bir sanal kart türü demek doğru bir tespit olacaktır. Paykasa’yı satın alacağınız ürünün hemen öncesinde temin edebileceğiniz gibi satın alacağınız ürünü seçmeden önce temin ederek kullanacağınız zaman kadar PIN kodunuzu saklayabilirsiniz. Kredi kartlarınızı online alışverişlerde kullanarak tüm kart limitiniz tutarında riske girmek yerine çeşitli limitlerle satışa sunulan Paykasa’yı tercih ederek sıfır riskli alışverişler gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa Satın Almak İçin Farklı Ödeme Yöntemleri

Paykasa resmi bayilerinden temin edeceğiniz Paykasa için birbirinden farklı şekilde alternatiflere sahipsiniz. Satışını gerçekleştiren bayilere kredi kartı ile ödeme yapabileceğiniz gibi havale, EFT, vb. para transfer yöntemlerini kullanarak dilediğiniz limitlerde Paykasa temin edebilirsiniz. Paykasa nedir sorusuna satın alınması için farklı pek çok alternatif yönteme sahip bir sanal kredi kartı demek bu anlamda geçerli bir tanım olacaktır. Sitemiz aracılığıyla uygun komisyon oranlarında ve çeşitli limitlerde Paykasa satın alma işlemlerinizi 7 gün 24 saat hizmet veren müşteri hizmetlerimizden yardım almak sureti ile gerçekleştirebilirsiniz. Bizi tercih etmeniz halinde Paykasa satın alma işleminiz 5 dakika içerisinde gerçekleşecektir.

Bir önceki yazımız olan Paykasa ve Benzeri Sanal Alışveriş Kartları Satın Almak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

Paykwik alımlarınızı sitemizden güvenilir ve hızlı bir şekilde yapın. Güncel fiyat garantisi ile güvenilir paykwik al. Türkiyenin resmi paykwik bayisi.