Paykasa Kullanım Alanları Hakkında Bilgiler

Paykasa Kullanım Alanları Hakkında Bilgiler

Paykasa Nerelerde Kullanılır ?

Ilk olarak ön ödemeli kartlar sektöründe en oldukça tercih edilen sistemin paykasa bulunduğunu biliyoruz. Bu doğrultuda yaygın kullanım ağı yardımıyla paykasa ile bir oldukça yerli yabancı sitede e-ticaret ödemelerinizi yaparken kredi kartı yada banka kartı bilgilerinizi kullanmanıza gerek kalmadan güvenle işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Paykasa’nın sunmuş olduğu en büyük avantajlardan biride aslına bakarsanız budur doğrusu güvenlik eğer olmazsa olmazdır. Bilgisayar oyunlarında , skype yada bir oldukça kontakt patformu programlarında bakiye yüklemek için , microsoft googleplay benzer biçimde dijital mağazalarda ve günümüzde yüzlerce alışveriş sitesinde paykasa ile ödeme yöntemini bulabilirsiniz.

Niçin Paykasa ?

Bilmediğiniz yada güvenemediğiniz yabancı bir sitede fiyatı oldukça uygun bir ürün ile karşılaştığınızda satın alma işlemini gerçekleştirmek için kredi kartı yada banka kartınızı kullanmanız gerekecektir. Bu aşamada kart bilgilerinizin kopyalanması yada çalınması halinde maalesef maddi kayıplar yaşanabilir. Sanal kartlar ve Paykasa size tek kullanımlık olarak sunulmaktadır bu sayede harcama yapacağınız miktar kadar paykasa satın alabilir ve tek bir kod ile ödemenizi yapabilirsiniz. Türkiye sınırları içinde ki resmi satıcılardan alacağınız paykasa kodlarınızı yabancı sitelerde alışveriş yapmak için kullanabilirsiniz. Küçük komisyonlar karşılığında satılan bu kartlara en avantajlı fiyatlarla haiz olabiliyorsunuz. Günümüzde bir oldukça paykasa bayisi bulunmaktadır.

Paykasa Kartları satın alındıktan sonrasında 1 yıl süresince kullanım süresi bulunmaktadır. Aldığınız kodları anında kullanmak zorunda değil armağan olarak da verebilirsiniz. Tam anlamıyla kolaylık elde eden paykasa yardımıyla sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Paykasa satın almak oldukça kolay bir işlemdir. Sizden hususi bilgileriniz istenmez. Adınız soyadınız ve telefon numaranız yeterlidir. Lüzumlu görüldüğü durumlarda kimlik bilgilerinize başvurulabilir güvenlik birimleri buna kendileri karar vermektedir.  Paykasa alacağınız bayinin resmi sitede bayiler sayfasında yer aldığına güvenilir olmalısınız.

Bir önceki yazımız olan Paykasa WhatsApp Hattı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

Paykwik alımlarınızı sitemizden güvenilir ve hızlı bir şekilde yapın. Güncel fiyat garantisi ile güvenilir paykwik al. Türkiyenin resmi paykwik bayisi.