Paykasa kod

16 haneli olan paykasa kodu, bayilerimiz tarafınca uzun süredir satışı meydana getirilen, mevzu hakkında data ve tecrübeye haiz olduğumuz, en güvenli ödeme sistemidir. Satışı ön ödemeli olarak devam eden paykasa kodu, almak istediğinizde meblağ seçip, havale yaparak temin edebileceğiniz bir sisteme haizdir. Eski usul teknolojilerdeki benzer biçimde uzun süre beklemektense, sitede paykasa ile para yatır seçeneğini bulup aldığınız paykasa kodunuzu yükleyebiliyorsunuz, üstelik bu bahsettiğimiz işlem aldığınız kod ile en fazla 5 dakika içinde gerçekleşiyor.

Kart adı altında geçen bir ödeme sistemi olmasına karşın, size herhangi bir fizyolojik kart gönderilmemektedir. Paykasa kod size ulaştıktan sonrasında, kullanmak istediğiniz siteye yükleyebileceğiniz sanal bir kod olarak elinizde oluyor, peşinden üyeliğinize giriş yaparak sepetinizden ya da ödeme ekranınızdan elinizdeki kodu girerek paykasa kod kullanmış oluyorsunuz. Size gönderilen kart kodunuz size hususi basılmış olduğu için teslim aldığınız andan itibaren tam 1 yıl kullanabiliyorsunuz.

16 haneli numara kombinasyonu olan paykasa kod, rastgele tahmin edilemeyecek kadar güvenli ve kişiye özeldir. Dünya üstünde hangi bilgisayar ile denerseniz deneyin, aldığınız kod yeniden edilemeyecek, sizden habersiz kullanılamayacak kadar hususi bir sisteme haizdir. Paykasa kod almak için sitedeki fiyatlarımıza göz atabilir, paykasa fiyatlarımızı öteki bayiler ile kıyaslayabilir, alan kişi hizmetlerimize bağlanarak paykasa kod almak istediğinizi iletebilir ve bahsettiğimiz işlemler hakkında deneyim sahibi olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İnternette Güvenli Alışveriş Sırları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

Paykwik alımlarınızı sitemizden güvenilir ve hızlı bir şekilde yapın. Güncel fiyat garantisi ile güvenilir paykwik al. Türkiyenin resmi paykwik bayisi.