İnternette Güvenli Alışveriş Sırları

İnternette Güvenli Alışveriş Sırları

İnternette Güvenli Alışveriş Sırları

Gelişen teknoloji yardımıyla artık web üstünden yüzlerce sitede binlerce ürüne tek bir tıkla ulaşmak ve alışveriş yapmak mümkün. Hal bu şekilde olunca sektör arz talep yüzünden hızla gelişiyor ve e-ticaret günümüzde artık fazlaca büyük bir platform haline geliyor. Bir fazlaca şirket ürünlerini web üstünden pazarlamaya başladı, hatta pazar yeri modelleri yardımıyla fazlaca büyük e-ticaret alışveriş siteleri oluşturuldu. Yüzlerce şirket bu pazaryeri modelleri olan sitelere üye olup hali hazırda bulunan müşterilere ürünlerini ulaştırmış oluyor.

Türkiye’nin en avantajlı ve en güvenilir firmaları n11,hepsiburada,gittigidiyor başta geliyor. Bu pazaryeri modelleri yardımıyla bir fazlaca şirket ürünlerini bu sitelerde pazarlayabiliyor. Yurt haricinde aliexpress alibaba gearbest benzer biçimde fazlaca meşhur pazaryeri modelleri inanılmaz fiyat avantajları ile tüm dünyaya ürünler satabiliyor. Bu sitelerde yapılacak ödeme yöntemi tercihlerinizin fazlaca mühim olması gerekiyor, kredi kartı bilgilerinizin güvenliği devamlı ön planda olmalı. Yabancı bir siteden yapacağını alışveriş hem kredi kartınızda yurt dışı işlem olarak görünmekte hemde tüm bilgilerinizi yabancı bir site ile paylaşmış olmanız anlamına geliyor. Kullananların büyük çoğunluğu bilgilerinin gizli saklı kalmasını istiyor ve kredi kartı yerine alternatif ödeme yöntemlerini tercih etmek istiyor. Bu aşamada ön ödemeli kartlar devreye giriyor. Şuan satışınıda yapmakta olduğumuz Paykasa en fazlaca tercih edilen sanal kartlar içinde yer verilmiştir. Bir paykasa kart satın alarak ödemelerinizi anında bir tek dijital kodunuzu girerek yapabiliyorsunuz. Kredi kartı yada hususi bilgilerinizi paylaşmanıza gerek kalmıyor.

İnternette güvenli alışverişin altın kurallarından birisi ödeme yönteminizi doğru belirlemektir. Limiti yüksek bir kartla alışveriş yapmak yerine sanal kart oluşturabilirsiniz. Hem de bankaya gerek kalmadan da bir paykasa kartı satın alarak ödemenizi saniyeler içinde yapabilirsiniz.

Sanal Kart Avantajları

Kredi kartınızın tamamını kullanmak yerine bir tek belirleyeceğiz limitler doğrultusunda sanal kart oluşturmak nerede ise her bankada mümkün. Bu sayede alışverişinizin limitleri sizin elinizde olmaktadır ve sonradan çıkacak süpriz bir harcama yada kredi kartı kopyalama işlemine maruz kalmayacaksınız. Güvenli alışveriş için seçim yapacağınız sitelerde fazlaca önemlidir. Ödeme altyapılarının hangi firmaya ilişkin olduğu kendi bünyelerindeyse firmanın güvenilirliği benzer biçimde bir fazlaca mevzuyu araştırmalı ödeme yapmadan ilkin iyice güvenilir olmalısınız. Sanal kart kullanan müşteriler çoğu zaman işlemlerinde paykasayı tercih etmektedirler.

Bir önceki yazımız olan Paykasa Nerelerde Kullanılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

Paykwik alımlarınızı sitemizden güvenilir ve hızlı bir şekilde yapın. Güncel fiyat garantisi ile güvenilir paykwik al. Türkiyenin resmi paykwik bayisi.