En Ucuz Paykasa Fiyatları

En Ucuz Paykasa Fiyatları

En Ucuz Paykasa Fiyatları

En Ucuz Paykasa Fiyatları ; TÜRKİYE geçen hafta yeni bütçenin görüşmelerini tamamladı. Bize görerakamlara bakıldığında yeni bütçe oldukça dengeli görünüyor. Geçmiş 10yılda olduğu gibi yeni bütçede de özellikle gelir ve giderlerde hedeflenenartış oranları, enflasyon hedefine çok yakın. Kamu tarafında ucuz paykasa harcamalardaekstra reel bir artış düşünülmediği görülüyor.Bizim taraftan bakıldığında kamunun yeni işe alımları ve yatırımları makulve akla yatkın. Bunu kapak haberimizin satır başlarında ayrıntılı olarakgörebilirsiniz. Yine geçmiş bütçe yazılarında olduğu gibi sokaktaki insanaçısından ise dikkatimizi çeken, vurgulanması gereken bir iki nokta var…Yeni bütçede vergi oranlarındaki artış ile ilgili bir işaret yok. Yani 2017’deyeni vergilerle bütçemiz gerilemeyecek, cüzdanlar boşalmayacak.

En Ucuz Paykasa Fiyatları

Daha önce de birkaç kez yazdık, maliye politikaları hükümetin en iyiperformans gösterdiği alanlardan biri olarak dikkat çekiyor. Kamusektörünün seçim yılından çıkmamıza rağmen borç göstergeleri olumludüzeyde.2015 bütçesi için şu yorumda bulunmuştuk. Bu bütçe döneminde de yakınbir görüntü var: “Bir de eleştiri getirelim. Diğer paykasa satın al yandan geçmişdönemlerin aksine özel sektörün dış borçlanması kamuya göre daha hızlıartıyor. Bu görüntüsüyle ekonomi savunma hatları sağlam ama ileridekihücum oyuncularında zaafları olan bir futbol takımına benziyor. Hücumetmeden gol atamazsınız…”

En Ucuz Paykasa Fiyatları

Her zaman yazıyoruz, bize göre büyüme ekonominin lokomotifidir.Türkiye gibi nüfus artışı olan ülkelerde istihdam yaratan büyüme oranlarıönemlidir. Frene basarak arabayı yavaşlatır ya da durdurabilirsiniz. Ancakduran bir arabanın yeniden hız kazanması biraz zaman alır.İşte, tam da bu gerekçelerle 2016 bütçesinde ekonomiye hız katacak, vitesyükseltecek yani büyüme oranını artıracak önlemlerin yeterince yeralmadığını gözlemliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Paykasa Fiyatları Nekadar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

Paykwik alımlarınızı sitemizden güvenilir ve hızlı bir şekilde yapın. Güncel fiyat garantisi ile güvenilir paykwik al. Türkiyenin resmi paykwik bayisi.