1000 Euro Paykasa al

1000 Euro Paykasa al

1000 Euro Paykasa Kart Satın Al, Paykasa kart kullanıcılarının derhal hepsi, kartın günlük yaşamı ne denli kolaylaştırdığını dile getirmektedir. Ne kadar kullanışlı ve etkili bir kart olduğu hepimiz tarafınca bilinmiş olduğu için zaman içinde kullanıcı sayısı da aramaktadır. Tertipli olarak web alışverişi icra eden ya da sanal oyunları oynamayı yeğleyen kişiler, paykasa ile diledikleri şeklinde ödeme yapabilmektedirler. Bununla birlikte paykasa alım şartlarını iyi bilmek, doğru ve eksiksiz şekilde kayıt olup ödemeleri yapmak da önemlidir.

Paykasa kartların birbirinden değişik çeşitleri vardır. Şahıs, gereksinimlerine bağlı kalmış olarak bu kartlardan herhangi birini satın alabilmektedir.

Paykasa Kart Limitleri

1000 Euro Paykasa kartlar minimum 10 Euro limiti ile başlamaktadır. 10, 15, 20,25, 30 ve 50 Euro tutarındaki paykasa kartlar, düşük limitli olarak malum kartlardır. Bunun yanında bu kartların birazcık daha yüksek oranları da bulunmaktadır. 60, 100, 150, 200 Euro tutarındaki paykasa kartlar da bilhassa alışverişlerde oldukca sık tercih edilen limitlerdir. Bu limitlerin kafi olmadığı durumlarda en yüksek limitli paykasa kartları tercih edilebilmektedir.

Yüksek limitli paykasa kartlar 250, 500 ve 1000 Euro tutarındaki kartlardır. Bu kartları satın almak istediğinizde de güvenilir ve doğru bir adrese yönelmeyi dikkatsizlik etmemelisiniz.

1000 Euro Paykasa Kart Iyi mi Alınır?

Paykasa kartlar arasından 1000 Euro tutarındaki kartı tercih etmek istediğinizde satış adresini iyi belirmelisiniz. Reseller arasından size uygun olanı seçip sonrasında üyelik oluşturmalısınız. Yasal olan sitelerin hiçbirinde üyelik olmadan paykasa satışı mümkün değildir. Üyelik formunu doldurduktan sonrasında 1000 Euro tutarındaki kartı seçmelisiniz.

Kartınıza karar verdikten sonrasında kart ücretini hesap numarasına girmelisiniz. Parayı yatırdıktan sonrasında kart sahibi olabilirsiniz.

1000 Euro Paykasa Kart Ne Kadar?

1000 Euro Paykasa Paykasa kart tutarları sürekli değişkenlik göstermektedir. Bu değişkenliğin temelinde yer edinen ilk unsur döviz kurlarıdır. Euro değerinde olan paykasa kartları TL üstünden alsanız da dövizle direkt ilişkili kabul edilmektedir. Dolayısıyla şu an için 5200 TL olan 1000 Euro tutarındaki paykasa kart, yarın 6000 TL olabilmektedir. Döviz kurlarını izlemek ve alım öncesinde detaylı araştırma yapmak bu bakımdan ehemmiyet taşımaktadır.

Bir önceki yazımız olan Paykasa Satın Alma Ve Bozdurma İşlemi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

Paykwik alımlarınızı sitemizden güvenilir ve hızlı bir şekilde yapın. Güncel fiyat garantisi ile güvenilir paykwik al. Türkiyenin resmi paykwik bayisi.