Hemen hemen ayda bir kaç kere hepimiz ”kredi kartı ile dolandırıldı” şeklinde haberlere rastlıyoruz.Günümüzde internet kullanım oranları çok fazla arttığından haliyle alışverişler de internet üzerinden rahat bir şekilde yapılabiliyor.Bu durumda sanal hırsızlarda kendilerine pay çıkartarak insanları dolandırıyorlar. Bu konuda hassaslaşan ve bilinç sahibi olan insanlar artık internet üzerinden alışveriş yaparken Paykasa kart kullanıyorlar.

Çünkü Paykasa kartın kullanıcılara sağladığı en avantajlı özelliği tek seferlik kullanılabilirliğinin olması ve alışverişi tamamlarken kullanıcı bilgilerini (tc kimlik numarası, kredi kartı numarası vs.) istememesidir. Yalnızca sizlere verilen 16 haneli kodları yazmanız yeterli olacaktır.

Paykasa kartlar az önce de belirttiğimiz gibi tek kullanımlıktır ve belirleyip aldığınız miktar kadarını harcayabilirsiniz. Yani fazla harcama yapmanız söz konusu değildir. Paykasa kart güvenilirliğinden ve avantajlarından yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken şey bizimle iletişime geçmektir ve çok kısa sürede paykasa karta sahip olmaktır.

Daha önce paykasa kartı hiç denemediyseniz ve hakkında bilgiye sahip değilseniz sitemizde yer alan blog kısmından paykasa hakkında bilgiler edinebilir, dilerseniz bizimle iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.