Günümüzde internet kullanımı ve internet üzerinden alışveriş yapma olayı hepimizin bildiği gibi bir hayli fazladır ve internet üzerinden alışveriş yapma tercihi günden güne artmaktadır.
Tabi internet üzerinden alışveriş yapan insanlar genelde kredi kartlarıyla alışveriş yaptıkları için kart bilgilerini paylaşmaktan çekinmektedirler.

Çekinmeleri gayet normaldir çünkü özel bilgilerini alışveriş yaptıkları sisteme girmektedirler ve haliyle de endişelenmektedirler.

Paykasa kart ile birlikte aslında bu sorun ortadan kalkmaktadır.

Paykasa kart, internet üzerinden bir çok yerde kullanabileceğiniz ve para limiti tek seferlik kullanılan bir elektronik ön ödemeli karttır.

Bu kartın belli bakiyeleri vardır ve internet üzerinden bu bakiyeyi dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

Bunu şöyle düşünebiliriz; Diyelim ki cebimizde 100TL var ve biz bu 100TL ile kendimize alışveriş yapmak istiyoruz. Paramızı veriyoruz, istediğiniz ürünü alıyoruz. Bu kadar basit.

Herhangi bir kart bilgisi yada özel bilgi gerektirmeyen bu sistem sayesinde haklı olarak güven problemi yaşayan insanlar diledikleri gibi harcamalarını internet üzerinden yapabilirler.

Paykasa kart, tek kullanımlık bir karttır. Eğer elinizdeki Paykasa kart kodunu bir kere kullanırsanız bir daha kullanamazsınız.

Paykasa kart satın almak için ise sitemizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Her biri alanında deneyimli ve bilgili satış elemanlarımız sayesinde alışverişinizi kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

Paykasa kartınızı bizimle birlikte hemen şimdi elde edebilirsiniz!